3D OBKLADY

3D obklady sú výbornou voľbou, ak chcete vo vašom interiéri vyčarovať štýl s dôrazom na luxus.

Kúpeľňa

Kuchyňa

Obývačka

Predsieň

ORIGINÁLNE RIEŠENIA PRE KÚPEĽNE, KUCHYNE ČI INTERIÉRY

V súčasnosti je moderná predovšetkým čistota a jednoduchosť tvarov, v kombinácii s farbami. Toto všetko v spojení s 3D obkladmi vytvára dokonalú súhru. 3D obklady na stenách totiž nie sú len obyčajnou výplňou priestoru, ale pamätným momentom pre každého hosťa či priateľa, ktorý vaše bývanie navštívi.

Takéto obklady sú dostupné v rôznych tvaroch, štýloch a rozmeroch a môžu byť naaranžované nekonečným spôsobom rôznych kombinácií, s cieľom vytvoriť originálnu textúru na stene.

3D OBKLADY DODAJÚ VAŠEJ KÚPEĽNI ČI KUCHYNI MODERNÝ ENERGICKÝ VÝRAZ

Netradičné obkladačky nemusia byť súčasťou všetkých stien. Skvele totiž vyniknú aj na jednej, v kombinácii s klasickým vzhľadom plochých dlaždíc na ostatných stenách.

Kvôli 3D obkladom nemusí trpieť ani trend plynulých a jednoduchých tvarov, kde moderný vzhľad ľahko zachováte aj vtedy, ak obklad umiestnite napríklad na stenu nad pracovnou doskou v kuchyni. Dôležitý je aj výber doplnkov a výsledný efekt bude skutočne dokonalý.

3D Obklady

Túžite po elegantnej kúpeľni s originálnymi 3D obkladmi? Vyberte si zo širokej škály vzorov, farieb a formátov.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 910 500 054
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava