INTERIÉROVÉ OBKLADY

Moderný interiér nám umožňuje využívať aj netradičné riešenia. Veľkoformátové obklady, 3D obklady či moderné geometrické mozaiky.

Obývačka

Jedáleň

Kuchyňa

Chodba

OBKLADY DOTVÁRAJÚ CELKOVÚ ATMOSFÉRU

Na trhu máme nespočetné množstvo obkladov a moderný trend interiérov sa riadi celistvosťou, jednoduchosťou či praktickosťou a s obľubou využíva aj veľkorozmerné obklady.

Z farebného hľadiska sa odporúča využívať vždy najviac tri farby, aby nám v miestnosti nevznikla disharmónia. V rámci kuchyne sa napríklad zameriavame na farbu podlahy s obkladom, kuchyne a pracovnej dosky.

TRENDOM VELÍ KERAMICKÝ OBKLAD

Medzi trendy materiály radíme jednoznačne keramický obklad. Je veľmi odolný voči špine a vlhkosti a má aj dlhú životnosť. K dispozícii sú obklady tieňované aj jednofarebné, pričom sú kombinovateľné s rôznymi povrchmi. Použitie obkladov by ale malo korešpondovať s celkovým dizajnom interiéru.

Dôraz kladieme na to, aby bol v celkovom dojme značný súlad a aby bol každý interiér dokonalý aj v tom najmenšom detaile.

Interiérové obklady

Radi vám pomôžeme s výberom vhodných obkladov do vášho interiéru.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 910 500 054
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava