Inšpirácie

Kúpeľne ako wellness pre každodenné používanie

Moderné kúpeľne

Kúpeľňa je miesto, kde si môžeme uvoľniť naše unavené telo a myseľ izolovať od stresu. Ak si vo vašej kúpeľni chcete každý deň užiť o trochu viac relaxu, máme tu jeden dobrý nápad pre vás. Vytvoríte si majstrovské dielo, pokiaľ ju premeníte z bežnej kúpeľne do štýlu wellness.

 

Wellness kúpeľne - vizualizácia
Wellness kúpeľne – vizualizácia

Ak nemáte v úmysle robiť celkovú rekonštrukciu kúpeľne, nechcete kupovať nový kúpeľňový obklad, neuvažujete nad výmenou vane, možno budete chcieť vynaložiť aspoň minimálne úsilie na skrášlenie vašej kúpeľne pre maximálny komfort a estetiku. Pridaním aromatického oleja do horúcej vody docielite rovnaký pocit radosti a blaha ako v drahom SPA.

 

Wellness kúpeľne – 3D návrh kúpeľne

Tento spôsob relaxu sa vám dozaista zapáči a tak si zvýšite kvalitu svojho každodenného života. Budete plní energie a radosti a tak pripravení pre každodenné aktivity. Stačí urobiť niekoľko drobných zmien, ktoré nebudú stáť veľa a vy sa môžete ponoriť do blahodárneho kúpeľa doma. Nezabudnite na sviečky, ktoré vám spríjemnia relaxačnú náladu oveľa viac. Atmosféra bude fantastická, ak po celom priestore kúpeľne voľne porozhadzujete lístky ruží.

 

Wellness kúpeľne - 3D návrh kúpeľne
Wellness kúpeľne – 3D návrh kúpeľne