Inšpirácie

Kúpeľne v minimalistickom dizajne

Kúpeľne - Moderné obklady
Trendové kúpeľne

Módne trendy sú prchavejšie ako ranná rosa. Tie, ktoré sa týkajú dizajnu kúpeľne a bývania, sa našťastie tak rýchlo nemenia a majú schopnosť vydržať niekoľko rokov bez toho, aby sa z nich stalo klišé. Hľadáte spôsob ako zmeniť vašu kúpeľňu tak, aby bola viac trendy? Ponúkame vám niekoľko tipov ako inšpiráciu.

 

Kúpeľne - Moderné obklady
Kúpeľne, moderné obklady a dlažby

 

Vsaďte na monochromatizmus

Ak si práve netykáte s pestrými farebnými kombináciami, monochromatický štýl kúpeľne by vám mohol vyhovovať. Je to jednoduché: Vyberte si jednu farbu a kombinujte k nej veci a doplnky v podobných odtieňoch. V zásade všetko, čo potrebujete, je jednotný pás farieb. Týmto spôsobom docielite čistý a minimalistický vzhľad modernej kúpeľne, ktorý je a dlho bude trendy.

 

Kúpeľne, moderné obklady
Kúpeľne, moderné obklady a dlažby

 

Kúpeľne - Moderné obklady
Kúpeľne – Moderné obklady

 

Industriálny či škandinávsky štýl kúpeľniam mimoriadne svedčí.

Čisté línie, účelnosť, funkčnosť a ľahká údržba sú atribútmi modernej kúpeľne. Puristický dizajn s minimalistickými prvkami bez ozdôb, kde estetický dojem umocňuje práve čistota priestoru. Strohá jednoduchosť a klasická elegancia ostávajú dlhodobými trendmi aj v obkladoch kúpeľne. Stálica vo farbe obkladov, biela, zaručuje na dlhé roky moderný vzhľad každej kúpeľne.

 

Kúpeľne, moderné obklady do kúpeľne
Kúpeľne, moderné obklady do kúpeľne