KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK

Predstavujeme taliansky kúpeľňový nábytok ako univerzálny koncept na mieru, ktorý ponúka nový prístup k zostavovaniu nábytku do kúpeľne s cieľom dosiahnuť najvyššiu flexibilitu dizajnu od jednoduchých prvkov až po zložité koncepty, od minimalistického pojatia až po exkluzívne riešenia. Bez ohľadu na veľkosť kúpeľne je ľahké vytvoriť riešenie, ktoré vyhovuje vašej potrebe. Tým sa stáva všestranný a prispôsobiteľný bez obmedzení.

NOVÁ KREATIVITA V KÚPEĽŇOVOM NÁBYTKU

Kúpeľňový nábytok predstavuje špičkovú líniu na modernej materiálovej báze s mimoriadne pokrokovým dizajnom s výrazne zúženými spojmi. Okrem dôkladne prepracovaného dizajnu sa nábytok do kúpeľne vyznačuje aj inovatívnymi technickými riešeniami. 

V situáciách, keď sa zdá, že nedostatok miesta znemožňuje vloženie bloku nábytku, ponúkame model „i40“. Vďaka svojej zmenšenej hĺbke na 40 cm je ideálny do menších kúpeľní.

Rozsah povrchových úprav siaha od 3D melamínu po kvalitné drevo, cez akúkoľvek farbu v škále RAL v hladkom aj reliéfnom prevedení, v lesku aj mate. Horné dosky a umývadlá je možné riešiť v keramike, umelom mramore, moderných konglomerovaných materiáloch, grese a skle.

KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK FOTOGALÉRIA

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava