Načítavam...

Mini kúpeľne a WC

MALÁ ÚTULNÁ KÚPEĽŇA

Pomôžeme vám nájsť tie správne doplnky a farby, aby vaša mini kúpeľňa pôsobila priestrannejšie.

Vynimočné materiály

Luxusný dizajn

Harmónia farieb

Funkčná dispozícia

AJ MINI KÚPEĽŇA MÔŽE BYŤ ŠTÝLOVÁ A POHODLNÁ

Malá kúpeľňa občas potrápi majiteľov menších bytových priestorov. Príčinou pocitu preplnenej kúpeľne môže byť práve nerozumné umiestnenie vecí, nevhodné konštrukčné riešenie či použitie nekvalitných materiálov. Veď komfort v kúpeľni si často vyžaduje iba zdravý rozum.

Kúpeľňa predsa nie je iba miestnosť používaná na hygienické účely. V živote človeka má dôležité miesto aj preto, že je určená na dobitie vášho tela potrebnou energiou a naopak večer, na zmiernenie napätia po náročnom dni. To znamená, že jej dizajn by mal byť harmonický.

MALÁ, ALE VÝNIMOČNÁ KÚPEĽŇA

Luxusné obklady a mozaika dodajú vašej maličkej kúpeľni či toalete charakter výnimočnosti.

Odporúčame vám rozhodnúť sa pre veľkoformátové lesklé a predovšetkým svetlé obklady a použiť čo najviac priehľadných a zrkadlových povrchov. Všetky tieto, ale aj iné triky priestor malej kúpeľne a WC vizuálne rozšíria a navodia pocit priestrannosti.

Návrhy malých kúpeľní a WC | Tarchi

“So službami fy TARCHI som veľmi spokojná. Oceňujem veľmi trpezlivý, profesionálny a ústretový prístup majiteľov. Spolu sme si prešli celým procesom: 1. diskusie o predstave budúcej kúpeľne, ktorá má veľmi malý pôdorys (2x2m), 2. niekoľko návrhov na riešenie, 3. výber finálneho riešenia a objednávka, 4. poradenstvo pre majstrov ako najlepšie vyriešiť problematické miesta kolo vaňe a úložných ník, 5. výber kúpeľňového nábytku a doplnkov. Ďakujem mám krásnu malú kúpelňu, ktorá je nadčasová. Veľa úspechov a spokojných klientov prajem Trnkovci.”

MALÉ KÚPEĽNE

Pomôžeme vám využiť váš priestor naplno a rozumne. Pozrite si naše 3D vizualizácie malých kúpeľní.

Navrhneme krásnu kúpeľňu aj pre vás?
Dohodnite si konzultáciu
Pre realizáciu návrhu je nutné osobné stretnutie.
Z dôvodu komplexnosti potrebných informácií nie je možné zrealizovať návrh kúpeľne na diaľku prostredníctvom e-mailu.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Nová Rožňavská 3
83104 Bratislava