MOZAIKA

Mozaika je plná farieb a jedinečných vzorov, ktoré rozžiaria každú miestnosť. Je to umenie, ktoré môže byť súčasťou aj vášho interiéru.

Výnimočnosť

Elegancia

Žiarivý lesk

Luxus

MOZAIKA SI VÁS ZÍSKA

Moderná mozaika je krásna a originálna. Je plná farieb, romantických vzorov a vyzerá ako kúsok umenia v dome. Ak túžite po jedinečnej kúpeľni či kuchyni, v ktorých chcete vyčariť jasný a pôsobivý výraz, odporúčame použiť keramické mozaiky.

Mozaika vo farebnom prevedení rozjasní priestor a dodá mu nádych elegancie a luxusu.

NÁPADITÉ A KREATÍVNE RIEŠENIA PRE VÁŠ DOMOV

Mozaikový obklad sa v súčasnosti teší mimoriadnej obľube a patrí k perfektným materiálom pre neobvyklé a tvorivé vyžitie. Je odolná, krásna a ak sa správne použije, je aj nadčasová. Ideálna je práve v miestach so zvýšeným pohybom, ako sú chodby, kuchyne, ale aj kúpeľne, kde je mozaika trendom súčasnosti.

V kuchyni sa bude dokonale vynímať za pracovnou doskou, drezom či rúrou na pečenie a ponesie jasný dizajnový rukopis celej kuchyne. Mozaika vám zabezpečí skutočne výnimočný look.

Mozaika

Mozaika je skutočne elegantným kúskom, ktorý zvýrazní vzhľad aj vášho interiéru.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 910 500 054
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava