RETRO DLAŽBA

Úžasná súhra motívov a farieb. Vynikajúca voľba pre kuchyňu, kúpeľňu, obývačku i chodbu vo vidieckom či vintage štýle. Vašu domácnosť môže zdobiť secesná ornamentálna podlaha s rozmanitými geometrickými a kvetinovými vzormi v neobyčajných farbách.

Obývačka

Jedáleň

Kuchyňa

Zimná záhrada

STAVTE NA ORIGINÁLNOSŤ S RETRO DIZAJNOM

Jedinečný spôsob ako vniesť do domácnosti chic atmosféru, jas a hravosť predstavuje keramická dlažba v retro štýle. Podlaha má silný vplyv na charakter každej miestnosti.

Dlažba s kvetinovými motívmi a ornamentmi secesného obdobia vytvára pokojné a mierumilovné prostredie. Retro dizajn miluje kontrasty, odvážne farby a výstredné motívy.

KRÁSNE FARBY, HRAVÉ ORNAMENTY

Neobmedzenú paletu originálnych retro dekorov a textúr ponúka dlažba dokonale reprezentujúca rôznorodé historizujúce štýly. Ornamentálna dlažba najväčšmi vynikne, ak nábytok a steny budú ladené do prírodných odtieňov alebo bielej.

Vhodnou kombináciou motívov a farieb vznikne spolu s jednoduchým zariadením skutočne unikátny interiér. Retro dlažba bude zaručene dominantným prvkom vašej obývačky, kuchyne či kúpeľne.

RETRO DLAŽBA

Prinášame vám retro dlažby do interiéru.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 910 500 054
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava