Načítavam...

Dlažba na terasu

Funkčná súčasť exteriéru

Aby mohla byť dlažba použitá v podmienkach exteriéru, musí spĺňať určité technické parametre.

Terasy

Hrúbka 2cm

Okolie bazénov

Vonkajšie schody

Chodníčky

Formáty

Fasády

Odolnosť

VÝNIMOČNÉ VLASTNOSTI DLAŽBY NA TERASU ZARUČIA JEJ FUNKČNOSŤ

Terasová dlažba je celoročne vystavená meniacim sa poveternostným podmienkam a teplotným výkyvom, takže musí byť maximálne funkčná a odolná, aby si zachovala svoj vzhľad.

U takýchto dlažieb sa preto vyžaduje excelentná výdrž, mrazuvzdornosť a v ideálnom prípade aj protišmykovosť. Ak má podlaha takéto vlastnosti, je výbornou voľbou aj pre balkóny, chodníky do záhrad a rôzne cestičky okolo domu.

KERAMICKÁ DLAŽBA JE VÝBORNÝM MATERIÁLOM, KTORÝ VÁS NESKLAME

Vo všeobecnosti sa trendy v bytovom dizajne prenášajú z interiéru do exteriéru. Aj preto sú návrhy terás často v znamení jednoduchých tvarov, čistých línií a dokonalého prevedenia.

Ak sa zamýšľate nad farbami, ideálne sú skôr neutrálne, v zemitých odtieňoch či rôznych farebných škálach šedej. Mali by totiž korešpondovať s okolím. V kurze sú rozmernejšie a veľkoformátové dlažby na terasu. Výbornou voľbou je práve keramická dlažba, ktorá je trvanlivá a ľahko sa ošetruje.

Dlažba na terasu

Poraďte sa s nami ako vytvoriť dokonalý exteriér, ktorý bude maximálne funkčný a zároveň príjemný na pohľad.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Nová Rožňavská 3
83104 Bratislava