DLAŽBA NA TERASU

Aby mohla byť dlažba použitá v podmienkach exteriéru, musí spĺňať určité technické parametre.

Terasy

Okolie bazénov

Chodníčky

Fasády

VÝNIMOČNÉ VLASTNOSTI DLAŽBY NA TERASU ZARUČIA JEJ FUNKČNOSŤ

Terasová dlažba je celoročne vystavená meniacim sa poveternostným podmienkam a teplotným výkyvom, takže musí byť maximálne funkčná a odolná, aby si zachovala svoj vzhľad.

U takýchto dlažieb sa preto vyžaduje excelentná výdrž, mrazuvzdornosť a v ideálnom prípade aj protišmykovosť. Ak má podlaha takéto vlastnosti, je výbornou voľbou aj pre balkóny, chodníky do záhrad a rôzne cestičky okolo domu.

KERAMICKÁ DLAŽBA JE VÝBORNÝM MATERIÁLOM, KTORÝ VÁS NESKLAME

Vo všeobecnosti sa trendy v bytovom dizajne prenášajú z interiéru do exteriéru. Aj preto sú návrhy terás často v znamení jednoduchých tvarov, čistých línií a dokonalého prevedenia.

Ak sa zamýšľate nad farbami, ideálne sú skôr neutrálne, v zemitých odtieňoch či rôznych farebných škálach šedej. Mali by totiž korešpondovať s okolím. V kurze sú rozmernejšie a veľkoformátové dlažby na terasu. Výbornou voľbou je práve keramická dlažba, ktorá je trvanlivá a ľahko sa ošetruje.

Dlažba na terasu

Poraďte sa s nami ako vytvoriť dokonalý exteriér, ktorý bude maximálne funkčný a zároveň príjemný na pohľad.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 910 500 054
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Nová Rožňavská 3
83104 Bratislava