TALIANSKE OBKLADY

Ak sa rozhodujete pre keramické obklady do vašej domácnosti, u nás si máte z čoho vyberať.

Kúpeľne

Mozaika

Interiér

3D obklady

KOMPLEXNÉ RIEŠENIA KÚPEĽNÍ, KUCHÝŇ, INTERIÉROV

Všetky kolekcie keramických obkladov sú vyrábané v širokej škále základných formátov, farieb a štruktúr. Okrem nich sú ohohatené o dizajnové dekory, moderné geometrické alebo romantické, unikátne 3D mozaiky a 3D obklady, trblietavé stenové mozaiky i podlahové protišmykové mozaiky do sprchy.

Povrchové materiály luxusných obkladov sa postarajú o pocit exkluzivity a dodajú vašej kúpeľni či obývačke charakter výnimočnosti, s ktorým budete dlhodobo spokojní. Veľkoformátové rektifikované obklady sa ukladajú na minimálnu 1,5 mm špáru pre celistvý kompaktný vzhľad a jednoduchú údržbu.

KVALITNÝ A NEVŠEDNÝ OBKLAD DODÁ KÚPEĽNI TEN SPRÁVNY ŠMRNC

Fascinujúce obklady v dizajne vzácnych prírodných kameňov vo vysokom lesku sú zárukou luxusného nadčasového dizajnu. Obklady s výrazným damaškovým dezénom v spojení glamour mozaikou sú neodmysliteľné pre luxusné kúpeľne.

Pokiaľ sa rozhodujete pre rekonštrukciu alebo úplne nové vybavenie kúpeľne, lepší materiál ako imitácia travertínu neexistuje. Vzhľadom na rôznorodosť textúry a farieb tohto prírodného materiálu sa dá všetko ostatné v modernej kúpeľni veľmi dobre kombinovať. Svetlejšie odtiene podobné mramoru alebo jemné tóny hnedej kávy či štýlovo šedé travertínové striebro - voľba je takmer neobmedzená a presahuje hranice času!

AKÝ TYP OBKLADU HĽADÁTE?

Veľkoformátové obklady do kúpeľne v atraktívnych farbách a luxusnom dizajne mramoru, moderné minimalistické obklady v imitácii betónu, obklady za kuchynskú linku, zaujímavé štrukturované obklady a dekory do interiéru, pôsobivé 3D obklady, luxusné glamour mozaiky, moderné geometrické mozaiky, Patchwork 20x20.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava