Načítavam...

Návrhy kúpeľní

NAVRHUJEME NADČASOVÉ KÚPEĽNE

Neviete si poradiť s kúpeľňou? Potrebujete pomoc pri zariaďovaní, chcete mať istotu v kvalite a k tomu rýchlo odvedenú prácu? Potom sa s dôverou obráťte na nás. Navrhneme vám krásnu, precízne prepracovanú kúpeľňu.

Rýchla práca

V našom tíme nechýba nadšenie, trpezlivosť a zápal pre vec. Pracujeme rýchlo, efektívne a flexibilne.

Precíznosť

Detaily vždy hovoria za všetko. Kladieme dôraz aj na ten najmenší detail a zdanlivo zanedbateľné maličkosti.

Správna voľba

Máme široký sortiment obkladov, dlažieb a sanity. Systém našej práce vám ušetrí námahu, čas aj peniaze.

TAKTO BUDE VYZERAŤ NÁVRH VAŠEJ KÚPEĽNE

Projekt pre majstrov a 3D vizualizácia pre vašu lepšiu predstavu.

3D vizualizácia | Tarchi
Kladačský plán | Tarchi
< potiahnite >

NÁVRH KÚPEĽNE, PODMIENKY A POSTUP

Prečítajte si, čo môžete očakávať, keď si dáte zrealizovať návrh v TARCHI a čo všetko obnáša vypracovanie 3D vizualizácie.

Luxusné kúpeľne, návrhy
Moderné kúpeľne, návrhy
 • Prvá návšteva v štúdiu TARCHI
  • Zaujala vás naša práca a materiály? Navštívte nás!

   V našom štúdiu vám predstavíme obklady, dlažby, luxusné mozaiky, dekory a ich nekonečný potenciál vzájomných kombinácií. Podľa vášho vkusu a kritérií vám poradíme, aké materiály budú najvhodnejšie pre váš konkrétny priestor. Z obkladov, ktoré si vyberiete, vám na počkanie a bezplatne vypočítame predbežnú cenovú kalkuláciu celej kúpeľne.

   U nás sú návrhy kúpeľní a vypracovanie 3D vizualizácie spojené s kúpou obkladov a dlažby, preto je z našej strany férové, že všetky dôležité informácie k rozhodnutiu dostanete od nás hneď na začiatku celého procesu.

 • Odborná konzultácia s architektom
  • Ak je naša ponuka v súlade s vašimi predstavami a rozpočtom, dohodnete si termín odbornej konzultácie s architektom. Náš architekt rieši kúpeľne s každým klientom výlučne osobne. Vašu kúpeľňu budeme navrhovať spolu s vami. Nikdy nie sprostredkovane, či dokonca na diaľku e-mailom!

   Počas konzultácie sa kúpeľňa rieši komplexne. Konkrétny typ sanitárnej techniky a kúpeľňového nábytku vyberáme formou katalógu. Na konci konzultácie vznikne komplexný architektonický návrh kúpeľne (ešte nie vo forme 3D vizualizácie) a vypočíta sa takmer konečná cena obkladov, dlažby a sanity.

   Ku konzultácii si prineste: pri novostavbe aj rekonštrukcii - pôdorys kúpeľne so zameraným aktuálnym stavom, hlavné rozmery priestoru, svetlá výška, múriky, výklenky, odskoky, okná, dvere, vývody vody, kanalizácie, elektriky, vypínače, zásuvky a pod. Ak kúpeľňa ešte nie je postavená, stačí stavebný projekt.
 • Záloha
  • Záloha za naše služby - architektonický návrh, 3D vizualizácia a projekt kúpeľne je 270 €. Táto suma sa odpočíta v prípade, že hodnota vašej objednávky presiahne 5000 € (v jednej miestnosti sa započítajú obklady, dlažba a sanita). Od 2000 do 4999 € sa záloha neodpočítava. Ak hodnota objednávky bude do 1999 €, za tieto služby zaplatíte neodpočítateľných 500 €.

   Služby u nás nie sú povinné. Ak si myslíte, že kreatívny a odborný aspekt nie je dôležitý alebo máte dobrú predstavivosť a 3D vizualizáciu s projektom nepotrebujete, kúpeľňu vám navrhneme bez 3D vizualizácie formou skice. V takomto prípade za služby neplatíte nič.

 • Fotorealistická 3D vizualizácia
  • 3D vizualizáciu vypracujeme po odsúhlasení celkového riešenia kúpeľne a po odsúhlasení výslednej ceny konkrétnych obkladov a dlažby. Vyhotovujeme 3-5 pohľadov, zvyčajne do dvoch týždňov. Do uzatvorenia objednávky máte možnosť si vizualizáciu pozrieť iba v našom štúdiu. Vizualizáciu a projekt vám pošleme e-mailom až po zaplatení zálohy za obklady a dlažbu.

   Upozorňujeme, že návrhy robíme len z našich obkladov. 3D vizualizácia je pracovný podklad a slúži pre finálne odsúhlasenie a objednávku navrhnutých materiálov. Nedá sa kúpiť ako samostatný produkt.

 • Projekt kúpeľne
  • Projekt kúpeľne, ľudovo nazývaný kladačský plán, obsahuje presné rozmiestnenie obkladov a dlažieb (špárorez), polohu všetkých druhov vývodov, osadenie sanitárnych zariadení, nábytku, prípadne doplnkov.

   Projekt kúpeľne slúži pre všetkých profesistov, ktorí daný priestor realizujú (murár, vodár, elektrikár, obkladač).

KTORÝ TYP KÚPEĽNE JE TEN VÁŠ?

Pozrite si naše 3D návrhy kúpeľní rozdelené podľa jednotlivých typov.
Každá kúpeľňa si vyžaduje individuálne riešenie, každý klient má svoj jedinečný vkus.

CHCEM NÁVRH kúpeľne

Páčia sa vám naše návrhy? Myslíte si, že vám môžeme byť nápomocní pri zrode vašej novej kúpeľne? Kontaktujte nás!

1
Dohodnite si termín konzultácie s architektom
2.
Príďte osobne do nášho kúpeľňového štúdia
3.
Navrhneme komplexné riešenie vašej kúpeľne
4.
Vytvoríme fotorealistickú 3D vizualizáciu

Poradíme vám

Odborné poradenstvo a užitočné rady pri výbere najvhodnejších kúpeľňových obkladov, dlažby a sanitárnej techniky podľa vašich potrieb a prianí je samozrejmosťou. Spoločne s vami navrhneme farebnosť a najlepšie možné dispozičné riešenie. Počas návrhu kúpeľne vždy zohľadňujeme vkus a rozpočet klienta.

Vybavenie

podľa vašich potrieb a prianí

Dispozícia

efektívne riešenie vášho priestoru

Farebnosť

podľa vášho vkusu a trendov

Rozpočet

prispôsobený vašim možnostiam

Dovážame z Talianska

Obklady, dlažby, umývadlá, WC, vane, batérie, sprchovacie kúty a kúpeľňový nábytok zapracovaný v našich vizualizáciach vám vieme zabezpečiť. Sme ich priami dovozcovia z Talianska.

Dohodnite si konzultáciu
Pre realizáciu návrhu je nutné osobné stretnutie.
Z dôvodu komplexnosti potrebných informácií nie je možné zrealizovať návrh kúpeľne na diaľku prostredníctvom e-mailu.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Nová Rožňavská 3
83104 Bratislava