NÁVRHY KÚPEĽNÍ A 3D VIZUALIZÁCIE

Neviete si poradiť s kúpeľňou? Potrebujete pomoc pri zariaďovaní, chcete mať istotu v kvalite a k tomu rýchlo odvedenú prácu? Potom sa s dôverou obráťte na nás. Navrhneme vám krásnu, precízne prepracovanú kúpeľňu.
Vytvoríme vám kúpeľňu ako osobitný priestor s atmosférou a pocitom luxusu, ktorý nebudete chcieť opustiť.

Rýchla práca

V našom tíme nechýba nadšenie, trpezlivosť a zápal pre vec. Pracujeme rýchlo, efektívne a flexibilne.

Precíznosť

Detaily vždy hovoria za všetko. Kladieme dôraz aj na ten najmenší detail a zdanlivo zanedbateľné maličkosti.

Správna voľba

Máme široký sortiment obkladov, dlažieb a sanity. Systém našej práce vám ušetrí námahu, čas aj peniaze.

Dovážame z Talianska

Obklady, dlažby, umývadlá, WC, vane, batérie, sprchovacie kúty a kúpeľňový nábytok zapracovaný v našich vizualizáciach vám vieme zabezpečiť. Sme ich priami dovozcovia z Talianska.

POSTUP PRÁCE, PODMIENKY A CENA NÁVRHU

Prečítajte si, čo môžete očakávať, keď si dáte zrealizovať návrh v TARCHI a čo všetko obnáša vypracovanie 3D vizualizácie.

Luxusné kúpeľne, návrhy
Moderné kúpeľne, návrhy
 • Koľko stojí návrh kúpeľne?
  • Záloha za 3D vizualizáciu je 170€. Táto suma sa odpočíta v prípade, že hodnota vašej objednávky presiahne 3000€ / kúpeľňa. V cene je zahrnutá odborná konzultácia s architektom, technické poradenstvo, architektonický návrh a 3D vizualizácia.

   Ak si myslíte, že kreatívny a odborný aspekt nie je dôležitý alebo máte dobrú predstavivosť a 3D vizualizáciu nepotrebujete, kúpeľňu vám navrhneme bez 3D vizualizácie formou skice. V takomto prípade budete mať u nás návrh GRÁTIS.

 • Prvá návšteva v štúdiu TARCHI
  • Zaujala vás naša práca a materiály? Navštívte nás!

   V našom štúdiu vám predstavíme obklady, dlažby, luxusné mozaiky, dekory a ich nekonečný potenciál vzájomných kombinácií. Podľa vášho vkusu a kritérií vám poradíme, aké materiály budú najvhodnejšie pre váš konkrétny priestor. Z obkladov, ktoré si vyberiete, vám na počkanie a bezplatne vypočítame predbežnú cenovú kalkuláciu celej kúpeľne.

   U nás sú návrhy kúpeľní a vypracovanie 3D vizualizácie spojené s kúpou obkladov a dlažby, preto je z našej strany férové, že všetky dôležité informácie k rozhodnutiu dostanete od nás hneď na začiatku celého procesu.

 • Odborná konzultácia s architektom
  • Ak je naša ponuka v súlade s vašimi predstavami, dohodnete si termín odbornej konzultácie s architektom. Náš architekt rieši kúpeľne s každým klientom výlučne osobne. Vašu kúpeľňu budeme navrhovať spolu s vami. Nikdy nie sprostredkovane, či dokonca na diaľku e-mailom!

   Počas konzultácie sa kúpeľňa rieši komplexne. Konkrétny typ sanitárnej techniky a kúpeľňového nábytku vyberáme formou katalógu. Na konci konzultácie vznikne komplexný architektonický návrh kúpeľne vo forme skice a vypočíta sa takmer konečná cena obkladov, dlažby a sanity. Po odsúhlasení riešenia a ceny kúpeľne sa návrh vypracuje vo forme 3D vizualizácie do jedného týždňa.

   Ku konzultácii si prineste: pri novostavbe aj rekonštrukcii - pôdorys kúpeľne so zameraným aktuálnym stavom, hlavné rozmery priestoru, svetlá výška, múriky, výklenky, odskoky, okná, dvere, vývody vody, kanalizácie, elektriky, vypínače, zásuvky a pod. Ak kúpeľňa ešte nie je postavená, stačí stavebný projekt.
 • Fotorealistická 3D vizualizácia
  • 3D vizualizáciu vypracujeme po odsúhlasení celkového riešenia kúpeľne a po odsúhlasení výslednej ceny konkrétnych obkladov a dlažby. Vyhotovujeme 3-5 pohľadov, zvyčajne do týždňa. Do uzatvorenia objednávky máte možnosť si vizualizáciu pozrieť iba v našom štúdiu. Vizualizáciu a projekt vám pošleme e-mailom až po zaplatení zálohy za obklady a dlažbu.

   Upozorňujeme, že návrhy robíme len z našich obkladov. 3D vizualizácia je pracovný podklad a slúži pre finálne odsúhlasenie a objednávku navrhnutých materiálov. Nedá sa kúpiť ako samostatný produkt.

 • Projekt kúpeľne
  • Projekt kúpeľne nazývaný kladačský plán, obsahuje presné rozmiestnenie obkladov a dlažieb (špárorez), polohu všetkých druhov vývodov, osadenie sanitárnych zariadení, nábytku, prípadne doplnkov. Poskytujeme profesionálne detailne prepracované projekty kúpeľní, ktoré slúžia pre všetkých profesistov - obkladač, murár, vodár, elektrikár. Cena projektu je 100€ - neodpočítateľných.

TAKTO BUDE VYZERAŤ NÁVRH VAŠEJ KÚPEĽNE

Investícia do renovácie alebo budovania novej kúpeľne je zásadná. Preto starostlivo zvážte výber obkladov a zverte riešenie vašej novej kúpeľne profesionálom. My vám v tom radi pomôžeme a odborne poradíme.

3D vizualizácia | Tarchi
Kladačský plán | Tarchi
< potiahnite >

KTORÝ TYP KÚPEĽNE JE TEN VÁŠ?

Pozrite si naše 3D návrhy kúpeľní rozdelené podľa jednotlivých typov.
Každá kúpeľňa si vyžaduje individuálne riešenie, každý klient má svoj jedinečný vkus.

CHCEM NÁVRH kúpeľne

Páčia sa vám naše návrhy? Myslíte si, že vám môžeme byť nápomocní pri zrode vašej novej kúpeľne? Kontaktujte nás!

1
Dohodnite si termín konzultácie s architektom
2.
Príďte osobne do nášho kúpeľňového štúdia
3.
Navrhneme komplexné riešenie vašej kúpeľne
4.
Vytvoríme fotorealistickú 3D vizualizáciu
Dohodnite si konzultáciu
Pre realizáciu návrhu je nutné osobné stretnutie.
Z dôvodu komplexnosti potrebných informácií nie je možné zrealizovať návrh kúpeľne na diaľku prostredníctvom e-mailu.
+421 910 500 054
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Nová Rožňavská 3
83104 Bratislava