INTERIÉROVÁ DLAŽBA

Rôzne farebné škály a formáty nám umožňujú efektívnu manipuláciu s dlažbou v interiéri.

Obývačka

Jedáleň

Kuchyňa

Zimná záhrada

AK CHCETE MAŤ ISTOTU, STAVTE NA KERAMICKÚ DLAŽBU

Dlažba do interiéru je v podstate klasický prvok, kde sa pri širokom výbere farieb, vzorov aj rozmerov nekladú žiadne medze, čo sa týka jej reálneho využitia v priestore.

Keramická dlažba v interiéri je najčastejšie využívaná v miestnostiach ako kúpeľňa, chodba či kuchyňa, no vďaka podlahovému kúreniu je možné inštalovať ju do spálne či obývacích priestorov. Keramická dlažba je totiž výborný tepelný vodič, teplo akumuluje a len pomaly uvoľňuje.

FAREBNÉ RIEŠENIA NETREBA PODCEŇOVAŤ

Dlažbou je možné zvýrazniť isté plochy, opticky ohraničiť priestor v miestnosti či vymedziť zóny a plochy na rôzne činnosti. Ak by sme sa zamerali na farbu dlaždíc, pristupujeme k tomu dvomi spôsobmi. Prvý je tradičný a charakteristický nevtieravým tónom farieb piesku, dreva či zeme.

Druhým prístupom alebo trendom je stávka na výraznejšie a dominantnejšie farby, no pozor treba dávať na to, aby ladili s celkovým výrazom miestnosti. Dlaždice by nemali byť príliš dominantným prvkom.

Interiérová dlažba

Prinášame vám najkvalitnejšie keramické dlažby do interiéru. Vyberte si zo širokej ponuky veľkoformátových bezšpárových dlažieb.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 0s4 Bratislava