MODERNÉ KÚPEĽNE

Minimalistický interiér je znakom kvalitnej modernej kúpeľne, v ktorej dokonale oslobodíte myseľ od každodenných starostí.

Vynimočné materiály

Luxusný dizajn

Harmónia farieb

Funkčná dispozícia

ČO TVORÍ ZÁKLAD MODERNEJ KÚPEĽNE?

Modernosť môže pre každého človeka znamenať niečo iné, ak sa ale bavíme o modernom kúpeľňovom dizajne, tak riešime predovšetkým neutrálne či základné farby, minimum dekoratívnych prvkov a prítomnosť prírodných materiálov.

Ak si vytvárate trendové domovy, moderné kúpeľne by mali byť ich neodmysliteľnou súčasťou.

MODERNÁ KÚPEĽŇA JE JEDNODUCHÁ

Dobrou voľbou pre kúpeľňový interiér je výber ideálne dvoch a nie viac ako troch farieb. K už tradičnej bielej sa oplatí kombinovať farbu opačného charakteru, teda čiernu alebo antracitovú. Vytvoríte tak super-moderný kontrast, ktorý ešte viac podporia minimalistické tvary a línie.

Z pohľadu obkladových materiálov je pre takýto interiér vhodné zvoliť dlažbu v neutrálnej, napríklad šedej farbe, no a čo sa týka obkladov na stenu, chybu nespravíte, ak siahnete po jemných geometrických tvaroch. Či už to budú štvorce, alebo šesťuholníky, dôležité je vzbudiť vizuálny záujem.

MODERNÉ KÚPEĽNE

Navrhneme pre vás kúpeľňu, ktorá sa stane vašim najobľúbenejším miestom v domácnosti. Náš 3D návrh kúpeľne vás o tom presvedčí.

Navrhneme krásnu kúpeľňu aj pre vás?
Dohodnite si konzultáciu
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava