Načítavam...

Kúpeľne

KRÁSNE TALIANSKE KÚPEĽNE

Ponúkame vám jedinečné obklady, ktoré kombinujú ohromujúcu estetickú príťažlivosť a vynikajúci technický výkon. Všestranný a kompletný sortiment obkladov a dlažieb pre moderné a luxusné kúpeľne.

Noblesný vzhľad

Prírodné farby

Atraktívny dizajn

Elegancia

Vysoká variabilita

Nadčasovosť

Oáza relaxu

Životný štýl

KÚPEĽNE, FAREBNOSŤ OBKLADOV

Farba, ktorá vás v interiéri obklopuje, vplýva aj na vašu psychiku. Pri výbere farieb a samotných obkladov do kúpeľne sa preto rozhodujte aj podľa toho, koľko času v kúpeľni strávite.

Ste v kúpeľni často a radi si doprajete horúci kúpeľ? Ak áno, určite stavte na teplejšie farby obkladov, ideálne béžovú, hnedú či žltú, ktoré priestor opticky prehrejú. Ak je ale vaše životné tempo rýchle, na hodiny vo vani nemáte čas a radšej uprednostníte párminútovú sprchu, pokojne siahnite po obkladoch v chladných a osviežujúcich tónoch modrej, bielej či sivej.

KRÁSNA KÚPEĽŇA NEMUSÍ BYŤ LEN BIELA ČI BÉŽOVÁ

Biela je v kúpeľni štandard. Skúste však obrátiť kormidlo o 180° a zamilujte sa do tmavých farieb, aj napriek menším rozmerom kúpeľne. Šedá kúpeľňovému priestoru pristane, najmä ak jej nositeľmi sú obklady a dlažba. Takýto priestor sa ale priam žiada doplniť o niečo svetlejšie, preto nevynechajte tradičné biele umývadlá či vane. Túto sivobielu kombináciu potom doplňte zlatými doplnkami a dostanete kontrast, ktorý neuveriteľne ladí.

Máme pre vás ešte jednu radu. Vynechajte prvoplánové dekorácie a zapojte priestorovú a geometrickú fantáziu. Mozaika v dizajne rybích šupín, nika s úložným priestorom, dizajnový luster či žlté kreslo budú samé o sebe perfektným dekoračným momentom, ktorý dokonale vyváži priestor kúpeľne.

KÚPEĽNE

Kúpeľňové obklady so značkou “100% Made in Italy“ sa vyrábajú s akcentom na detail, inováciu a s veľkou dávkou elegancie. Výsledkom sú potom nadmieru pôsobivé obklady, ktoré môžu skrášliť aj vaše kúpeľne.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Nová Rožňavská 3
83104 Bratislava