MAGICKÉ KÚPEĽNE

Ponúkame vám očarujúce talianske obklady do kúpeľne, ktoré kombinujú ohromujúcu estetickú príťažlivosť a vynikajúci technický výkon. Všestranný a kompletný sortiment obkladov a dlažieb pre moderné a luxusné kúpeľne. Ak sa pri kreovaní kúpeľne kladie akcent na dlhú životnosť a z hľadiska dizajnu na jedinečnosť, s talianskymi obkladmi máte tieto momenty kúzelných kúpeľní zaručené.

Kúpeľne TARCHI
Kúpeľne

FAREBNOSŤ OBKLADOV DO KÚPEĽNE

Farby sú esenciálnou súčasťou bývania. Dodávajú výraz, charakter a určitú náladu. Farba, ktorá vás v interiéri obklopuje, vplýva aj na vašu psychiku. Pri výbere samotných obkladov do kúpeľne sa preto rozhodujte aj podľa toho, koľko času v kúpeľni strávite. Ste v kúpeľni často a radi si doprajete horúci kúpeľ? Ak áno, určite stavte na teplejšie farby obkladov, ideálne béžovú, hnedú či žltú, ktoré priestor kúpeľne opticky prehrejú. Ak je ale vaše životné tempo rýchle, na hodiny vo vani nemáte čas a radšej uprednostníte párminútovú sprchu, pokojne siahnite po obkladoch v chladných a osviežujúcich tónoch modrej, bielej či sivej.

Biela je pre kúpeľne štandard. Skúste však obrátiť kormidlo a zamilujte sa do výrazných farieb. Bronzovohnedá kúpeľniam mimoriadne pristane, najmä ak jej nositeľmi sú obklady a dlažba. Zdôraznia teplú a príjemnú atmosféru každej kúpeľne. Máme pre vás ešte jednu radu. Vynechajte prvoplánové dekorácie a zapojte priestorovú a geometrickú fantáziu. Nadčasová mozaika, praktická nika s úložným priestorom či dizajnový luster budú samé o sebe perfektným dekoračným momentom, ktorý dokonale vyváži priestor kúpeľne.

Kúpeľne
Moderné kúpeľne

PRE INŠPIRÁCIU

Dizajnové, veľkoformátové, rektifikované, moderné, luxusné, matné, lesklé, mramorové, travertínové, minimalistické, farebné, pastelové, cementové, glamour mozaiky, 3D obklady.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 910 500 054
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavká cesta 106
821 04 Bratislava