KÚPEĽNE

Ponúkame vám jedinečné obklady do kúpeľne, ktoré kombinujú ohromujúcu estetickú príťažlivosť a vynikajúci technický výkon. Všestranný a kompletný sortiment obkladov a dlažieb pre moderné a luxusné kúpeľne. Ak sa pri kreovaní kúpeľne kladie akcent na dlhú životnosť a z hľadiska dizajnu na nadčasovosť, s talianskymi obkladmi máte tieto momenty zaručené. Dizajn kúpeľne nie je len na chvíľku. Správny výber materiálov v kúpeľni je kľúčom k vašej spokojnosti.

Noblesný vzhľad

Atraktívny dizajn

Vysoká variabilita

Oáza relaxu

FAREBNOSŤ KÚPEĽŇOVÝCH OBKLADOV

Farby sú esenciálnou súčasťou bývania. Dodávajú výraz, charakter a určitú náladu. Farba, ktorá vás v interiéri obklopuje, vplýva aj na vašu psychiku. Pri výbere samotných obkladov do kúpeľne sa preto rozhodujte aj podľa toho, koľko času v kúpeľni strávite.

Ste v kúpeľni často a radi si doprajete horúci kúpeľ? Ak áno, určite stavte na teplejšie farby obkladov, ideálne béžovú, hnedú či žltú, ktoré priestor kúpeľne opticky prehrejú. Ak je ale vaše životné tempo rýchle, na hodiny vo vani nemáte čas a radšej uprednostníte párminútovú sprchu, pokojne siahnite po obkladoch v chladných a osviežujúcich tónoch modrej, bielej či sivej.

KRÁSNA KÚPEĽŇA NEMUSÍ BYŤ LEN BIELA ČI BÉŽOVÁ

Biela je pre kúpeľne štandard. Skúste však obrátiť kormidlo o 180° a zamilujte sa do tmavých farieb, aj napriek menším rozmerom kúpeľne. Čierna kúpeľniam pristane, najmä ak jej nositeľmi sú obklady a dlažba. Takýto priestor sa ale priam žiada doplniť o niečo svetlejšie, preto nevynechajte tradičné biele umývadlá či vane. Túto čiernobielu kombináciu potom doplňte chrómovými a prírodnými doplnkami a dostanete kontrast, ktorý neuveriteľne ladí.

Máme pre vás ešte jednu radu. Vynechajte prvoplánové dekorácie a zapojte priestorovú a geometrickú fantáziu. Elegantný dekor, praktická nika s úložným priestorom či dizajnový luster budú samé o sebe perfektným dekoračným momentom, ktorý dokonale vyváži priestor kúpeľne.

OBKLADY DO KÚPEĽNE

Kúpeľňové obklady so značkou “100% Made in Italy“ sa vyrábajú s akcentom na detail, inováciu a s veľkou dávkou elegancie. Výsledkom sú potom nadmieru pôsobivé obklady, ktoré môžu skrášliť aj vaše kúpeľne. Prinášame vám elegantné kúpeľňové obklady pre moderné, minimalistické, luxusné a wellness kúpeľne. Inšpirujte sa v galérii nádherných talianskych obkladov a vyberte si vašu novú kúpeľňu.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 910 500 054
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavká cesta 106
821 04 Bratislava