VÝNIMOČNÉ KÚPEĽNE

Ponúkame vám očarujúce talianske obklady do kúpeľne, ktoré kombinujú ohromujúcu estetickú príťažlivosť a vynikajúci technický výkon. Všestranný a kompletný sortiment obkladov a dlažieb pre moderné a luxusné kúpeľne. Ak sa pri kreovaní kúpeľne kladie akcent na dlhú životnosť a z hľadiska dizajnu na jedinečnosť, s talianskymi obkladmi máte tieto momenty kúzelných kúpeľní zaručené.

Kúpeľne TARCHI
Kúpeľne

Výber farieb pre kúpeľne

Farby sú esenciálnou súčasťou bývania. Dodávajú výraz, charakter a určitú náladu. Farba, ktorá vás v interiéri obklopuje, vplýva aj na vašu psychiku. Pri výbere samotných obkladov do kúpeľne sa preto rozhodujte aj podľa toho, koľko času v kúpeľni strávite. Ste v kúpeľni často a radi si doprajete horúci kúpeľ? Ak áno, určite stavte na teplejšie farby obkladov, ideálne béžovú, hnedú či žltú, ktoré priestor kúpeľne opticky prehrejú. Ak je ale vaše životné tempo rýchle, na hodiny vo vani nemáte čas a radšej uprednostníte párminútovú sprchu, pokojne siahnite po obkladoch v chladných a osviežujúcich tónoch modrej, bielej či sivej.

Biela je pre kúpeľne štandard. Skúste však obrátiť kormidlo a zamilujte sa do výrazných farieb. Bronzovohnedá kúpeľniam mimoriadne pristane, najmä ak jej nositeľmi sú obklady a dlažba. Zdôraznia teplú a príjemnú atmosféru každej kúpeľne. Máme pre vás ešte jednu radu. Vynechajte prvoplánové dekorácie a zapojte priestorovú a geometrickú fantáziu. Nadčasová mozaika, praktická nika s úložným priestorom či dizajnový luster budú samé o sebe perfektným dekoračným momentom, ktorý dokonale vyváži priestor kúpeľne.

Brilantné riešenie pre malé kompaktné kúpeľne

Veľkosť kúpeľne a to, čo oko vníma, nemusí byť vždy to isté. Dômyselný a jednoduchý trik, ako urobiť malú kúpeľňu tak, aby vyzerala opticky väčšia, je použitie rovnakých obkladov a dlažby na stenách a podlahe. Kresba mramoru je tu obzvlášť účinná, pretože vyzerá skoro ako jeden obrovský formát a jednotlivé dlaždice nie sú jednoznačne zjavné. Prírodný kameň v kúpeľni nielen dotvára kúpeľný štýl s luxusnou atmosférou, ale súvislá kresba mramoru vytvára priestrannejší dojem. Aby obklad v dizajne prírodného kameňa nepôsobil príliš neutrálne, kúpeľňu doplníme nápadnými farebnými uterákmi a dizajnovými skrinkami, ktoré do vašej kúpeľne pridajú osobitosť.

KÚPEĽNE FOTOGALÉRIA

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava