LUXUSNÉ KÚPEĽNE

Čo je pre vás synonymom kúpeľňového luxusu? Pre nás to je predovšetkým lesk a punc výnimočnosti, v neposlednom rade tiež prepojenie elegancie, prepychu a funkčných prvkov. Luxus sa neriadi duchom doby. Prvoradé sú preň vysoké nároky.

Vynimočné materiály

Luxusný dizajn

Harmónia farieb

Funkčná dispozícia

LUXUS KÚPEĽNE

Tvoria ho materiály a riešenia, pri ktorých sa nehľadí na peniaze, ale skôr na výsledný efekt, na to povestné „wow“, ktoré sa vám pri pohľade na luxusné kúpeľne dostane z úst.

Dalo by sa povedať, že luxusnú kúpeľňu pozná každý už na prvý pohľad. Či už je to preto, že kúpeľňa je neobvykle priestranná, zdobená drahými materiálmi či neobvykle svetlá, intuícia nám skrátka napovie, že ide o niečo neštandardné, luxusné.

NECH TO MÁ LESK!

V celkovom dizajne kúpeľne zohrávajú dôležitú úlohu aj použité materiály, respektíve ich textúra či úprava ich povrchu. Nie je všetko zlato, čo sa blyští, no nablýskaný alebo naleštený povrch azda vždy vzbudí dojem exkluzivity a luxusu.

Môže sa jednať o mramorový povrch alebo povrch z lešteného dreva, ktoré naviac dodá charakteristický vzhľad vďaka svojej jedinečnej textúre. Značné použitie mramorových obkladov v kombinácii so zlatými doplnkami (stropné svietidlá, kohútiky) tiež pridáva do kúpeľní honosný výraz a vzhľad luxusu.

LUXUSNÉ KÚPEĽNE

Ak použijeme veľkoformátové mramorové obklady a jedinečné mozaiky, dosiahneme hotovú dokonalosť. My vieme, ako na to! Pre inšpiráciu sú tu naše 3D návrhy kúpeľní.

Navrhneme krásnu kúpeľňu aj pre vás?
Dohodnite si konzultáciu
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava