KÚPEĽNE S VAŇOU

Ak patríte k tým, ktorí si užívajú čas strávený v kúpeľni, vaňu v kombinácii s vhodnými doplnkami iste oceníte.

Vynimočné materiály

Luxusný dizajn

Harmónia farieb

Funkčná dispozícia

TAJOMSTVÁ FUNKČNEJ KÚPEĽNE S VAŇOU

Ráno nás dokáže osviežujúca sprcha prebrať z príjemného snenia a dodať novú energiu, no a večer potrebujeme svoje unavené telo nechať zasa zrelaxovať a odpočinúť v teplej vode. A práve na to vám najlepšie poslúži kúpeľňa s vaňou.

Ideálne je, ak je zariadená v modernom štýle a s pomocou kvalitných materiálov, ktoré sú nadčasové. Mnohí si ale mylne myslia, že ide o luxus, ktorý je cenovo nedostupný, no s použitím správnych doplnkov, vybavenia a obkladového materiálu sa sen o nádhernej kúpeľni s veľkou alebo menšou vaňou môže splniť každému.

VYCHUTNAJTE SI HORÚCI KÚPEĽ

Zvyk vyhrievať sa vo vani nie je len potešením. V niektorých prípadoch je to presne to, čo vám dokáže naordinovať aj samotný lekár. Večer potrebujeme svoje unavené telo nechať zrelaxovať a odpočinúť v teplej vode. A práve na to vám najlepšie poslúži kúpeľňa s vaňou.

Vedeli ste, že profesionálni športovci si pridávajú do horúceho kúpeľa soľ preto, aby sa im svalstvo a kĺby po náročnom tréningu rýchlejšie uvoľnili? V prípade sprchového kúta máte smolu a musíte sa spoliehať na najbližšie termálne kúpele, ktoré si ale naopak s komfortnou vaňou môžete vytvoriť aj doma.

KÚPEĽNE S VAŇOU

Aj vaša kúpeľňa s vaňou môže pôsobiť harmonicky, čím sa pre vás stane dokonalým miestom pre oddych. Poradíme vám, ako využiť váš priestor čo najefektívnejšie.

Navrhneme krásnu kúpeľňu aj pre vás?
Dohodnite si konzultáciu
Pre realizáciu návrhu je nutné osobné stretnutie.
Z dôvodu komplexnosti potrebných informácií nie je možné zrealizovať návrh kúpeľne na diaľku prostredníctvom e-mailu.
+421 910 500 054
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavká cesta 106
821 04 Bratislava