KÚPEĽNE S VAŇOU

Ak patríte k tým, ktorí si užívajú čas strávený v kúpeľni, vaňu v kombinácii s vhodnými doplnkami iste oceníte.

Vynimočné materiály

Luxusný dizajn

Harmónia farieb

Funkčná dispozícia

TAJOMSTVÁ FUNKČNEJ KÚPEĽNE S VAŇOU

Ráno nás dokáže osviežujúca sprcha prebrať z príjemného snenia a dodať novú energiu, no a večer potrebujeme svoje unavené telo nechať zasa zrelaxovať a odpočinúť v teplej vode. A práve na to vám najlepšie poslúži kúpeľňa s vaňou.

Ideálne je, ak je zariadená v modernom štýle a s pomocou kvalitných materiálov, ktoré sú nadčasové. Mnohí si ale mylne myslia, že ide o luxus, ktorý je cenovo nedostupný, no s použitím správnych doplnkov, vybavenia a obkladového materiálu sa sen o nádhernej kúpeľni s veľkou alebo menšou vaňou môže splniť každému.

VYCHUTNAJTE SI HORÚCI KÚPEĽ

Zvyk vyhrievať sa vo vani nie je len potešením. V niektorých prípadoch je to presne to, čo vám dokáže naordinovať aj samotný lekár. Večer potrebujeme svoje unavené telo nechať zrelaxovať a odpočinúť v teplej vode. A práve na to vám najlepšie poslúži kúpeľňa s vaňou.

Vedeli ste, že profesionálni športovci si pridávajú do horúceho kúpeľa soľ preto, aby sa im svalstvo a kĺby po náročnom tréningu rýchlejšie uvoľnili? V prípade sprchového kúta máte smolu a musíte sa spoliehať na najbližšie termálne kúpele, ktoré si ale naopak s komfortnou vaňou môžete vytvoriť aj doma.

KÚPEĽNE S VAŇOU

Aj vaša kúpeľňa s vaňou môže pôsobiť harmonicky, čím sa pre vás stane dokonalým miestom pre oddych. Poradíme vám, ako využiť váš priestor čo najefektívnejšie.

Navrhneme krásnu kúpeľňu aj pre vás?
Dohodnite si konzultáciu
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava