KÚPEĽNE SO SPRCHOVÝM KÚTOM

Patríte k tým, ktorí uprednostňujú rýchlu sprchu? Aj kúpeľňa so sprchovým kútom môže byť tým správnym miestom pre regeneráciu.

Vynimočné materiály

Luxusný dizajn

Harmónia farieb

Funkčná dispozícia

KOMFORTNÁ KÚPEĽŇA SO SPRCHOVÝM KÚTOM

Každý z vás sa už o tom neraz presvedčil, koľko radosti a dobrej nálady môže človeku spôsobiť obyčajná sprcha. Tento ranný a večerný rituál vám umožňuje pripraviť sa na náročný deň a večer sa zasa pohodlne uložiť do postele alebo na gauč.

Za výberom vhodného a praktického sprchového kúta nemusia byť len jeho dokonalé funkcie a ekonomická stránka. Aj vďaka tomuto zariadeniu môžete vo vašej kúpeľni zažiť dotyk moderna a estetiky. Výnimočnosť talianskych obkladov a elegantného sprchového kúta, vytvoria často ten najvyšší stupeň luxusu.

JEDNODUCHÉ RIEŠENIE SPRCHY

Pokiaľ máte k dispozícii ten správny obklad, nepotrebujete žiadne špeciálne sprchové zostavy a kúty. Postačí vám niekoľko, alebo iba jeden sklenený panel s dobrou izoláciou v kontaktných miestach a správne zabudovaný odtok vody, ktorý bude v jednej línii s obkladom podlahy.

Ak by vás konštrukčné riešenia nepustili, mierne vyvýšená vanička k sprchovému kútu nič nepokazí. Doprajte si kombináciu luxusného obkladu a moderného sprchového kúta. V takejto kúpeľni sa budete cítiť naozaj príjemne. Tak sa presvedčte!

KÚPEĽNE SO SPRCHOVACÍM KÚTOM

Premeníme vašu kúpeľňu so sprchovým kútom na miestnosť plnú radosti a čistých línií moderného dizajnu.

Navrhneme krásnu kúpeľňu aj pre vás?
Dohodnite si konzultáciu
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava