Načítavam...

Kúpeľne so sprchovým kútom

KÚPEĽNE SO SPRCHOU

Patríte k tým, ktorí uprednostňujú rýchlu sprchu? Aj kúpeľňa so sprchovým kútom môže byť tým správnym miestom pre regeneráciu.

Vynimočné materiály

Luxusný dizajn

Harmónia farieb

Funkčná dispozícia

KOMFORTNÁ KÚPEĽŇA SO SPRCHOVÝM KÚTOM

Každý z vás sa už o tom neraz presvedčil, koľko radosti a dobrej nálady môže človeku spôsobiť obyčajná sprcha. Tento ranný a večerný rituál vám umožňuje pripraviť sa na náročný deň a večer sa zasa pohodlne uložiť do postele alebo na gauč.

Za výberom vhodného a praktického sprchového kúta nemusia byť len jeho dokonalé funkcie a ekonomická stránka. Aj vďaka tomuto zariadeniu môžete vo vašej kúpeľni zažiť dotyk moderna a estetiky. Výnimočnosť talianskych obkladov a elegantného sprchového kúta, vytvoria často ten najvyšší stupeň luxusu.

JEDNODUCHÉ RIEŠENIE SPRCHY

Pokiaľ máte k dispozícii ten správny obklad, nepotrebujete žiadne špeciálne sprchové zostavy a kúty. Postačí vám niekoľko, alebo iba jeden sklenený panel s dobrou izoláciou v kontaktných miestach a správne zabudovaný odtok vody, ktorý bude v jednej línii s obkladom podlahy.

Ak by vás konštrukčné riešenia nepustili, mierne vyvýšená vanička k sprchovému kútu nič nepokazí. Doprajte si kombináciu luxusného obkladu a moderného sprchového kúta. V takejto kúpeľni sa budete cítiť naozaj príjemne. Tak sa presvedčte!

Referencie | Kúpeľňové štúdio | Tarchi

“Boli sme veľmi spokojní, pretože už od začiatku sa nám pani Trnková a pán Trnka snažili pomôcť a vyjsť čo najviac v ústrety. Či sa to týkalo času našich stretnutí, návrhu kúpeľne, výberu obkladačiek, dlažby a sanity. Kvalita práce bola na vysokej úrovni. Cena za našu kúpeľňu nebola najnižšia, ale výsledok stojí za to, pretože máme nádhernú kúpeľňu.”

KÚPEĽNE SO SPRCHOVACÍM KÚTOM

Premeníme vašu kúpeľňu so sprchovým kútom na miestnosť plnú radosti a čistých línií moderného dizajnu.

Navrhneme krásnu kúpeľňu aj pre vás?
Dohodnite si konzultáciu
Pre realizáciu návrhu je nutné osobné stretnutie.
Z dôvodu komplexnosti potrebných informácií nie je možné zrealizovať návrh kúpeľne na diaľku prostredníctvom e-mailu.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Nová Rožňavská 3
83104 Bratislava