IMITÁCIA DREVA

Keramická dlažba v imitácii dreva vďaka svojim vlastnostiam a prirodzenému vzhľadu predbieha dobu.

Interiér

Exteriér

Wellness

Zimná záhrada

DLAŽBA V IMITÁCII DREVA PONÚKA VYSOKÚ ODOLNOSŤ A ESTETICKÚ KVALITU

Pri výrobe dlažby v imitácii dreva sa kladie dôraz na to, aby to bola skutočne verná optická replikácia vzhľadu prírodného tvrdého dreva. Je to trvácna alternatíva k tradičným dreveným podlahám.

Charakteristická pre ňu je vysoká odolnosť a estetická kvalita, čo zaručuje splnenie vašich požiadaviek z hľadiska funkčnosti a estetiky.

DIZAJN IMITÁCIE DREVA ZJEDNOCUJE INTERIÉR A EXTERIÉR

Takáto dlažba môže byť použitá na mnohých miestach, kde by klasická drevená podlaha nemala šancu. Dlaždice z porcelánu totiž neprepúšťajú vlhkosť a môžu sa použiť na miestach, kde by mohlo hroziť poškodenie- napríklad v kuchyni ši kúpeľni. Takýto dizajn dlažby vám pomôže zjednotiť interiér s exteriérom a navyše získate vzhľad krásnej drevenej podlahy bez obáv, že sa opotrebuje.

Keramická dlažba v imitácii dreva je zase výborným riešením ak zvažujete podlahové kúrenie. Je totiž veľmi dobrý tepelný vodič a teplo distribuuje rovnomerne po celej miestnosti.

Imitácia dreva

Ak túžite po zjednotení dizajnu interiéru a exteriéru práve dlažbou v imitácii dreva, radi vám pomôžeme nájsť to najlepšie riešenie pre vás.

Kontaktujte nás
Napíšte nám, alebo zavolajte. Radi odpovieme na vaše otázky a zorganizujeme s vami stretnutie. Informácie o cenách vám poskytneme v našom štúdiu. Cenníky a katalógy neposielame.
+421 905 852 774
TARCHI - Kúpeľňové štúdio
Trnavská cesta 106
821 04 Bratislava